Figūru koriģējošs peldkostīms EVA

59,95

Apraksts

Komfortabls viendaļīgs figūru koriģējošs peldkostīms sievietēm, lieliski piemērots baseina apmeklējumam, ūdens aerobikām, kā arī pludmalei.

Modelis nodrošina papildus balstu krūšu daļā (iestrādāts putu krūšturis), nodrošinot ērtu un patīkamu peldkostīma lietošanu. Peldkostīms ar daļēji slēgtu muguras daļu, nodrošinot maksimālu komfortu un pārvietošanos ūdens aktivitāšu laikā. Bļodiņās iestrādāts krūšturis no putām un platas plecu lences rada papildu balstu krūšu rajonā un nepieciešamo komfortu.

Peldkostīms ar vidēja augstuma izgriezumu līdz gurniem, attiecīgi, tas ir piemērots jebkurai figūrai. Peldkostīms ir izgatavots no auduma BASE Xtra Life – ļoti elastīgs ar paaugstinātu izturību pret hloru, augstu nodilumizturību un uzlabotiem kompresijas īpašībām. Slaidina augumu un nodrošina pareizu muskulatūras kompresiju aktivitāšu laikā.

Krūšu daļā iestrādāti kausi: IR

Odere: IR

  • BASE Xtra Life audums – ļoti elastīgs ar paaugstinātu izturību pret hloru, augstu nodilumizturību un uzlabotiem kompresijas īpašībām;
  • Support Back – daļēji atvērta mugura, platas lences, papildus balsts krūšu un vēdera daļā;
  • Vidēja augstuma izgriezums līdz gurniem – piemērots jebkura veida figūrai, nodrošina komfortu un pārvietošanās brīvību;
  • Krūšu daļā iestrādāti putu kausi – papildus balsts krūtīm;

Papildu informācija

SvarsNav pieejams
Krāsas

Melna

Izmērs

XXL, XL

Sastāvs

Audums: Poliamīds – 80%, Elastāns – 20%, Odere: Poliesters – 92%, Elastāns – 8%