You are currently viewing Bezmaksas atvērtie treniņi “rīta rosme peldbaseinā”

Bezmaksas atvērtie treniņi “rīta rosme peldbaseinā”

  • Post author:
  • Post category:Ziņas

Peldēšanas klubs “Madwave Rīga” sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi Eiropas Sporta nedēļas ietvaros aicina pieaugušos un darba kolektīvus piedalīties bezmaksas nodarbībās “Rīta rosme peldbaseinā”, kas laika posmā no 14.septembra līdz 02.oktobrim norisināsies Ķīpsalas peldbaseinā.

Dienas sākumā veiktas fiziskās aktivitātes/nodarbības tiek uzskatītas kā efektīvs veids vielmaiņas iedarbināšanai un kaloriju patēriņam visas dienas garumā, tās sniedz papildus enerģijas lādiņu visai dienai, kā arī spēj uzlabot arī smadzeņu darbību – uzlabo prāta asumu un spriestspējas. Tāpat rīta aktivitātes nereti ir vieglāk salāgojamas gan ar ikdienas darba grafiku, gan ekonomiskajām iespējām.

Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības fizisko aktivitāti darba dienu rītos, iesaistot interesentus dažāda veida organizētās nodarbībās peldbaseinā, tādējādi ar dažādām fiziskām aktivitātēm peldbaseinā veicinot sabiedrības fizisko veselību, možumu un enerģijas pieplūdumu visas dienas garumā.

Atvērtajās nodarbībās tiek aicināts piedalīties pieaugušie vecumā no 18 gadiem, kas ir ieinteresēti meklēt jaunus izaicinājumus sākt dienu ar atspirdzinošām fiziskām aktivitātēm peldbaseinā.

Trīs nedēļu garumā interesentiem būs iespējas piedalīties bezmaksas peldēšanas un ūdens aerobikas nodarbībās:

  • Pirmdienās (14.,12. un 28.septembris) – Rīta fitness ūdenī (Aqua Mix)
  • Otrdienās (15., 22. un 29.septembris) – Rīta peldēšana iesācējiem
  • Trešdienās (16., 23. un 30.septembris) – Rīta peldēšana rūdītiem peldētājiem
  • Ceturtdienās (17.14.septembris un 01.oktobris) – Rīta fitness ūdenī (Spēks un izturība)
  • Piektdienās (18., 25.septembris un 02.oktobris) – Rīta peldēšana iesācējiem.

Reģistrācija bezmaksas nodarbībām iespējama kluba mājaslapā:
www.madwave.lv/klubs

Pasākums notiek ar Latvijas Sporta federāciju padomes ERASMUS+ programmas finansētā projekta “Eiropas Sporta nedēļa 2020” (Grant Agreement Nr. 101000084 – EWOS 2020 Latvia) projektu konkursa “Fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas 2020 ietvaros” līdzfinansējumu.